"Służyć Państwu i wspólnocie lokalnej, chronić porządek publiczny i bezpieczeństwo Ludzi, przestrzegać porządku prawnego, dyscypliny służbowej, dbać o etykę i dobre imię służby."

Telefon alarmowy 986

Aktualnie znajdujesz się na:

Gminny punkt konsultacyjno - informacyjny programu "Czyste Powietrze" w Łomiankach uruchomiony

Zapraszamy do nowo otwartego punktu konsultacyjno - informacyjnego programu "Czyste Powietrze". Będą Państwo mogli na miejscu uzyskać niezbędną pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych i rozliczeniowych potrzebnych, aby skutecznie dofinansować wymianę pieca lub prace termomodernizacyjne.

Punkt zlokalizowany jest w ICDS przy ul. Staszica 2 na parterze (wejście główne od ul. Warszawskiej).
Godziny otwarcia punktu:
poniedziałek 12:00 - 18:00
czwartek 8:00 - 10:00
piątek 14:00 - 16:00.

Informacje na temat programu "Czyste Powietrze" mogą Państwo uzyskać również telefonicznie w każdy dzień powszedni w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Łomiankach pod nr tel. 516 282 998.

Chcemy, aby punkt konsultacyjny był możliwie najbliżej mieszkańców, dlatego przy okazji naszych plenerowych imprez będziemy do Państwa dyspozycji z terenowym puntem konsultacyjnym. Pierwsza taka możliwość już 20 czerwca, przy okazji EkoPikniku Rodzinnego, na terenie ICDS. Zapraszamy!

Przypominamy również o możliwości ubiegania się o dofinansowanie wymiany pieców w ramach Gminnego Programu Wymiany Pieców. Wszystkich informacji na temat programu udziela Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa. Więcej pod linkiem: https://www.lomianki.pl/pl/dla-mieszkancow/zalatw-sprawe-w-urzedzi/ochrona-srodowiska/wymiana-piecow/8340,Gminny-Program-Wymiany-Piecow.html

Zapraszamy serdecznie do kontaktu.

Aleksandra Jankowska
11.06.2021
fot.: mjr

Opcje strony

do góry