"Służyć Państwu i wspólnocie lokalnej, chronić porządek publiczny i bezpieczeństwo Ludzi, przestrzegać porządku prawnego, dyscypliny służbowej, dbać o etykę i dobre imię służby."

Telefon alarmowy 986

Aktualnie znajdujesz się na:

Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków - Złóż Deklarację

Od 1 lipca rozpoczął się proces składania obowiązkowych deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków. Każdy właściciel/zarządca budynku i lokalu mieszkalnego i niemieszkalnego ma obowiązek złożyć deklarację dotyczącą źródeł ciepła i źródeł spalania paliw, w ciągu:

  • 12 miesięcy - czas na złożenie deklaracji, jeżeli źródło ciepła zostało zainstalowane przed 1 lipca 2021 r.
  • 14 dni – czas na złożenie deklaracji, jeżeli źródło ciepła zostało zainstalowane po 1 lipca 2021 r.

Złóż deklarację on-line i nie trać czasu!

Deklarację można złożyć w bardzo szybki i prosty sposób elektronicznie nie wychodząc z domu. Warunkiem złożenia e-deklaracji jest posiadanie profilu zaufanego lub dowodu elektronicznego. Aby złożyć e-deklarację należny wejść na stronę http://www.zone.gunb.gov.pl/ , wybrać zakładkę złóż deklarację, następnie wybrać wypełnij ją i wyślij. Zachęcamy do skorzystania z tej formy złożenia deklaracji.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące CEEB znajdą Państwo na stronie https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow-faq

Mogą Państwo również złożyć deklarację u nas na miejscu w Urzędzie Miejskim w Łomiankach. Deklarację przyjmujemy w budynku przy ul. Warszawskiej 115 I 71. Pomoc w wypełnieniu deklaracji uzyskają Państwo w Referacie Funduszy Zewnętrznych przy ul. Warszawskiej 71, pokój nr. 10. Zapraszam do kontaktu.

Milena Wiśniewska

milena.wisniewska@poczta.lomianki.pl

tel. (22) 888 98 42

Opcje strony

do góry