"Służyć Państwu i wspólnocie lokalnej, chronić porządek publiczny i bezpieczeństwo Ludzi, przestrzegać porządku prawnego, dyscypliny służbowej, dbać o etykę i dobre imię służby."

Telefon alarmowy 986

Aktualnie znajdujesz się na:

Pies utknął w błocie. Z pomocą pospieszyli strażnicy miejscy.

02.07 dyżurny Straży Miejskiej w Łomiankach został powiadomiony o psie, który może potrzebować pilnej pomocy na ul. Gospodarczej. Według treści zgłoszenia pies od dłuższego czasu nie ruszał się, mógł być wycieńczony. Po przybyciu na miejsce zgłoszenia szybko wyjaśniło się co było przyczyną istotnego ograniczenia ruchomości czworonoga…

Ostatnie, intensywne opady deszczu spowodowały znaczne utrudnienia ruchu nie tylko dla pojazdów. Niesforny, 15- letni staruszek podczas swoich podróży po terenie Łomianek został dosłownie wessany przez błoto na terenie jednej z niezamieszkałych jeszcze posesji. Za pomocą dostępnych sił i środków strażnicy miejscy wspólnie z opiekunami wydostali czworonoga z opresji.

Jeżeli jesteś świadkiem sytuacji, w której zwierze potrzebuje pomocy - powiadom Straż Miejską w Łomiankach pod numerem alarmowym 986 lub stacjonarnym 22 751 35 03 ( 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 - 23:00).

 

KB
fot.: sm
05.07.2022

Opcje strony

do góry