"Służyć Państwu i wspólnocie lokalnej, chronić porządek publiczny i bezpieczeństwo Ludzi, przestrzegać porządku prawnego, dyscypliny służbowej, dbać o etykę i dobre imię służby."

Telefon alarmowy 986

Aktualnie znajdujesz się na:

Tonący pies w Jeziorze Dziekanowskim. Strażnicy miejscy znów ramię w ramię ze strażakami.

30.07 około godziny 16:30 Strażnicy Miejscy z Łomianek wspólnie z druhami z OSP Dziekanów Polski zostali zadysponowani do akcji ratowania zwierzęcia.

Na numer 112 wpłynęło zgłoszenie o psie, który nie może wydostać się z akwenu Jeziora Dziekanowskiego. Po przybyciu na miejsce zlokalizowano psa, który dryfował resztką sił, utrzymując pysk nad powierzchnią wody. Strażacy wydobyli zziębnięte zwierzę, które zostało przekazane do dalszych działań strażnikom miejskim. Zwierzę było skrajnie wyczerpane. Strażnicy w trybie pilnym przekazali zwierzę pod opiekę wykwalifikowanego personelu.

Właściciela psa oraz świadków, którzy mają wiedzę o okolicznościach w jakich doszło do zdarzenia, prosimy o kontakt z dyżurnym Straży Miejskiej w Łomiankach pod numerem alarmowym 986 lub stacjonarnym 22 751 35 03 ( 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 - 23:00).

Jeżeli jesteś świadkiem sytuacji, w której zwierze potrzebuje pomocy - powiadom Straż Miejską w Łomiankach pod numerem alarmowym 986 lub stacjonarnym 22 751 35 03 ( 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 - 23:00).

Opcje strony

do góry