"Służyć Państwu i wspólnocie lokalnej, chronić porządek publiczny i bezpieczeństwo Ludzi, przestrzegać porządku prawnego, dyscypliny służbowej, dbać o etykę i dobre imię służby."

Telefon alarmowy 986

Aktualnie znajdujesz się na:

Sezon rowerowy tuż, tuż...

Sezon rowerowy trwa standardowo od marca do listopada. Chociaż większość z nas zna śmiałków, którzy nie rezygnują z jazdy na rowerze nawet podczas zimy. Jednak to na przestrzeni wspomnianych 9 miesięcy widać największą aktywność cyklistów. Niezależnie od tego, czy trenujemy cały rok, czy wyciągamy rower tylko na te najgorętsze miesiące, do jazdy niezbędne jest odpowiednie przygotowanie się. Poza podstawowym wyposażeniem (szczegóły TUTAJ) warto pamiętać o poprawie widoczności roweru na drodze, za co kierowcy na pewno będą wdzięczni, a my będziemy bardziej bezpieczni.

I oto pojawiamy się my, strażnicy, ubrani tak jak zwykle i z takim samym niegasnącym zapałem zamierzamy wyposażyć każdego chętnego rowerzystę w pakiet odblasków. Będziemy zjawiali się w okolicach szkół, na rajdach rowerowych, ale zapraszamy również do odbioru odblaskowego pakietu w siedzibie Straży Miejskiej w Łomiankach, przy ul. Warszawskiej 87.

Przy okazji zachęcamy do zapoznania się, regularnego przypominania i stosowania przepisów ruchu drogowego, które dotyczą cyklistów. Więcej TUTAJ

Za wsparcie naszych działań dziękujemy firmie Motor-Land z Dziekanowa Nowego, ul. Kolejowa 362/364, która ufundowała odblaskowe pakiety!

Akcja trwa do wyczerpania zapasów.

ks
fot.: sm, http://odblaski.pl/
11.03.2024

 

 

Opcje strony

do góry