"Służyć Państwu i wspólnocie lokalnej, chronić porządek publiczny i bezpieczeństwo Ludzi, przestrzegać porządku prawnego, dyscypliny służbowej, dbać o etykę i dobre imię służby."

Telefon alarmowy 986

Aktualnie znajdujesz się na:

Pierwszy Voucher zrealizowany - wizyta w Zwierzoo Mini Zoo Kontaktowe ze Strażą Miejską w Łomiankach

Rodzice dwójki cudnych maluchów wylicytowali nasz voucher, dzięki któremu pod okiem funkcjonariuszki Straży Miejskiej, a prywatnie opiekunki zwierząt egzotycznych oraz edukatorki, mieli okazję odwiedzić zwierzęta przebywające w Zwierzoo Mini Zoo w Warszawie. Bez wątpliwości był to czas spędzony przyjemnie i pożytecznie. Mali mieszkańcy przyzwyczajeni do gości dali się pogłaskać i poobserwować, a przez to lepiej poznać. Wśród zwierząt, które wzbudziły zachwyt były m.in. wszystkim znane przepiękne króliki, specjaliści od skoków wzwyż - szynszyle, niezwykle towarzyskie małe smoki, czyli agamy brodate, oraz wiele interesujących owadów, między innymi straszyki olbrzymie. Część z nich można było zaprosić na przechadzkę po swojej dłoni!

Serdecznie dziękujemy za współpracę Pani Katarzynie Adamskiej, właścicielce Zwierzoo Mini Zoo Kontaktowe ul. Mehoffera 29/u1 w Warszawie.

ks
fot.: sm
25.03.2024

 

 

Opcje strony

do góry